Naše služby


Jsme výrobcem a výhradním distributorem šifrovacích modulů AGE Mobile a AGE Titan pro Českou republiku a Slovensko. SAFE4U je světovou špičkou v oblasti šifrovaného volání a komunikace. Technologie šifrování, kterou SAFE4U používá byla primárně určena pouze pro armádu a teprve nedávno byla uvolněna pro komerční použití. Použitá šifra vyniká vysokým zabezpečením a je úspěšně využívána stovkami klientů z celého světa.

Nabízíme následující produkty:

AGE Mobile
Tato technologie využívá hardwarový šifrovací modul, který lze připojit k jakémukoli mobilnímu telefonu značky Sony Ericson. Hardwarové šifrování je založeno na “point to point” komunikaci přes datový protokol CSD. Při každém volání se vytváří unikátní plovoucí šifra o velikosti 1024 bitů. Toto řešení je vhodné zejména pro menší skupiny lidí pro zajištění rychlé, bezpečné a nenáročné komunikace.

AGE Titan
Technologie AGE Titan je softwarové řešení využívající zabezpečený server, který se nachází v centrální vysoce zabezpečené serverovně mateřské firmy SAFE4U ve Švédsku. Toto řešení je vhodné pro malé i velké skupiny klientů. Jeho hlavní výhodou je skutečnost, že se jedná o softwarové řešení, nezávislé na tom, jakou značku mobilního telefonu používáte. Šifrovaná komunikace je založena na unikátním plovoucím kódu o velikosti 2048 bitů. Softwarové šifrování podporuje různé typy datových a komunikačních sítí (například 3G, Edge, WIFI, apod.). Navíc u této technologie nezáleží na tom zda spolu komunikují mobil-mobil, mobil-PC či PC-PC. Softwarové šifrování lze také použít k zabezpečení MMS či SMS správ i datových přenosů a souborů.

Chcete získat více informací o šifrované komunikaci nebo našich dalších službách? Napište e-mail na info@safe4u.eu či zavolejte na telefonní číslo +420 607 818 617 anebo nás kontaktujte přes formulář.